Öğrencilik Bitti, Hoşgeldin Mühendislik

16 senelik öğrencilik hayatının sonuna geldim. 4 senelik mühendislik eğitimi aldığım, güzel şeyler öğrendiğim, iyi dostluklar edindiğim hatta hayat arkadaşımla tanıştığım İstanbul Gelişim Üniversitesi’ne, çok teşekkür ederim. Üniversitem sayesinde tanıştığım Hasan Tinmazz hocama ayrıca teşekkür ederim ufkumu genişlettiği, bakış açımı değiştirdiği için. 4 senelik eğitim boyunca 10 gün boyunca erasmus etkinliği, 3 ay boyunca erasmus stajı, çokça robot yarışması, şehir dışı fabrika ziyaretlerimize destek olan çok gezmemizi ve çok görmemizi sağlayan üniversitemizin mütevelli heyeti başkanı Abdulkadir Gayretli’ye teşekkür ederim.

Gelişim Üniversitesi sayesinde pek çok projeye katıldık, proje yürüttük ve öğrendik. Kimsenin hakkını yemeden, kimsenin kalbini kırmadan yaşamaya çalışsak bile hayat bazen farkında olmadan bir şeyler yaptırabiliyor. Üniversite hayatım boyunca tanıdığım, selam alıp verdiğim ve hatta vermediğim herkesten haklarını helal etmelerini diliyorum.

Korhan hocanın Mekatronik Mühendisliğine giriş dersiyle başlayan serüven Armağan hocanın Hidrolik & Pnomatik dersiyle son buldu. Pek çok derste pek çok hocadan ders aldık. Bazıları öylece gelip geçti bazıları ise gerçekten izler bıraktı. İsimleri saymazsam eksik kalacak.

Öğ. Gör. Gökhan Alpaslan,
Yrd. Doç. Dr. Armağan KARAMANLI,
Yrd. Doç. Dr.(TEĞMEN:) ) Hasan TINMAZ,
Yrd. Doç. Dr. Önder EYECİOĞLU,
Yrd. Doç. Dr. Korhan KAYIŞLI,
Yrd. Doç. Dr. Metin Aytekin DEMİR,
Yrd. Doç. Dr. Hüseyin KURT,
Yrd. Doç. Dr. Arif Şenol ŞENER,
Yrd. Doç. Dr. Ömer IŞIK,
Yrd. Doç. Dr. Pelin ALCAN,
Yrd. Doç. Dr. Claudia F. C. BERRİO,
Prof. Dr. Ekran YANMAZ,
Prof. Dr. Abdullah Burak POLAT,
Prof. Dr. İrfan YÜKLER,
Prof. Dr. Tevfik Naci YÜCEFER,

Hepsine ayrı ayrı çok teşekkür ederim.

Artık Mekatronik Mühendisiyim.

VARLIĞIM TÜRK VARLIĞINA ARMAĞAN OLSUN!

Sevebilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.