Armut.com Kullanın Hızlı ve Güvenli Hizmet Alın

Merhabalar, öncelikle Armut.com hakkında bildiğim kadarıyla kısa bir açıklama yapayım. Armut.com Türkiye’de güvenilir usta bulma fikriyle başlamış ve gün geçtikçe gelişerek güvenilir hizmet alma noktasına gelmiştir. Bir çok alanda hizmet almadan önce bu siteye bakarak güvenilir ve uygun fiyatlarda teklif alabilirsiniz. Böylece yaptıracağınız işin bedelini siz belirlemiş olursunuz. Yüz yüze konuşmalarda ki çekingen olsanız bile bu durum bu sitede olmaz dolayısıyla yaptıracağınız işin doğru fiyatını görmüş olursunuz. Böylece tabiri caizse kazıklanmazsınız. Bu siteden hem hizmet verenler hemde hizmet alanlar yararlanabilmektedir.

Armut.com Boğaziği Üniversitesi’nde İnşaat mühendisliği okumak için girip daha sonrasında derslerden sıkılıp ağırlıklı olarak işletme dersleri alan kadın girişimci Başak TAŞPINAR hanımefendi tarafından kurulmuştur. Bir kadın olarak teknoloji sektöründe böyle büyük bir girişime imza attığı için kendisine çok teşekkür ederim. Kuruluş hikayesini okuduktan sonra daha da benimsediğim ve güvendiğim armut.com’da bulunan üyeliğimi aktifleştirip oradan işler almaktayım. Hem platformun benim gibi aklı başında, eli yüzü işi düzgün bir yazılım geliştiriciye (kendimi övmeden geçemeyeceğim 🙂 ) hemde benim onlar gibi büyük ve geniş çaplı yerli bir platforma ihtiyacım olduğu düşünüldüğünde ne kadarda yerinde bir karar olduğunu görüyorum. Eğer profilimi görmek isterseniz Kürşad Altan Armut.com linke tıklamanız yeterlidir.

Başak hanım, Amerika’da yaşarken Türkiye’de ki evinin tadilat işleri için usta ararken zorlanmış ve sanıyorum biraz kazıklanmış ve böylece “yerel servis” fikri doğmuş. Tabi ki böyle bir site ilk akla geldiğinde armut diye gelmemiş önce daha açıklayıcı şeylerle isimlendirmişler. Ardından Başak hanımın hem eşi hemde ortağı olan Erol bey armut.com domaininin satılık olduğunu görünce hemen alıvermiş.(E para var huzur var tabi sonuçta)  Böylece Armut piş ağzıma düş sözünü çevirerek “hizmet piş ağzıma düş” sloganıyla armut.com olarak bugünlere gelmişler.

Çocuklarıyla hemen hemen yaşıt olduğunu sandığım armut.com onlar için bir evlat gibidir eminim. Umarım bir an evvel çok daha büyüyerek uluslararası bir yapıya bürünürler.

Onlar daha daha büyümeden yerimizi kapmak adına bugünden profilimi aktif ederek yarın öbür gün çocuklarıma zamanında armut.com da üyelik açmak beleşti açsaydım bir profil şimdi köşelik olmuştuk dememek için harekete geçtim.

Boyacı, sıvacı, fotoğrafcı, özel ders hocası, klimacı, organizatör, nakliyeci, yazılımcı kısacası ne arıyorsanız arayın armut.com’a bakın.

Hizmet piş ağzıma düş

 

Bu yazı herhangi bir maddi çıkar gözeterek yazılmamıştır. Tamamiyle başarılı bir girişime bir su tanesi kadar bile olsa destek olmak adına yazılmıştır.

Sevebilirsin...

1 Yanıt

  1. Betül Er dedi ki:

    Armutu deneyeceğim teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.